Tytułem wstępu

Bardzo serdecznie witamy wszystkich, którzy będą czytali naszego bloga :)

 

Na początek kilka słów wstępu.

 

Około roku temu postanowiliśmy zacząć pisać bloga na temat naszej pracy, sytuacji z którymi spotykami się na co dzień itd.

Jednak ostatni rok pod względem pracy był tak bardzo intensywny,

iż ciągle brakowało czasu aby rozpocząć pisanie. Nie chcieliśmy pisać byle czego po tak zwanych "łebkach", więc woleliśmy odłożyć pisanie do czasu aż będzie ku temu odpowiednia chwila - i oto nadeszła :)

Co prawda pracy dalej nam nie brakuje lecz za oknem coraz wcześniej robi się ciemno, wieczory są coraz dłuższe, więc i pracę można zaplanować tak aby znaleźć czas na pisanie.

 

Chcielibyśmy aby forma naszego bloga była zrozumiała dla wszystkich, dlatego też podzielimy go na działy odpowiadające zakresowi naszej działalności. Część bloga będzie w formie pisanej, część w formie filmowej. Tak aby było ciekawie i dla wszystkich zrozumiałe :)

 

Ponieważ często spotykamy się z powtarzającymi się pytaniami, np.
na temat sprzętu na którym pracujemy - co to jest steadycam, co to jest heksacopter itp

A także pytania typu : jaki produkt końcowy dostaniemy za cenę "taką"
a jaki za "taką", postanowiliśmy Wam opowiedzieć o tym krok po kroku.


Nie oznacza to,że przestaniemy odpowiadać na Wasze indywidualne pytania, wręcz przeciwnie pytajcie jak najczęściej, jednak 
z doświadczenia wiemy że nie wszyscy mają odwagę pytać z tych czy innych powodów, dlatego chcieliśmy Wam to ułatwić.

 

Pamietajcie : nie ma głupich pytań, nikt nie rodzi się z wiedzą w każdej dziedzinie - my postaramy się przybliżyć Wam naszą dziedzinę.

 

Ponieważ przez ostatni rok najwięcej pracy jaką wykonaliśmy była związana z Parami Młodymi, ich jedynemu niepowtarzalnemu dniu w życiu jakim jest ŚLUB dlatego też na początku większość uwagi oraz naszego bloga poświęcimy własnie im :)

 

Wszystkich, którzy chcieliby być na bieżąco z naszym blogiem zapraszamy do zapisania się do naszego Newslettera, poprzez który będziemy informować o nowych wpisać.

 

Na dzisiaj dziękujemy za uwagę.

Życzymy miłego czytania i udanego tygodnia :)

Zespół G2FilmStudio

Write a comment

Comments: 0