Spotkanie z nami - Umowa ślubna

Dzisiejszy temat dotyczył będzie naszej współpracy z Parami Młodym.

 

Każda Para Młoda posiada swoje indywidualne preferencje, natomiast my w naszej pracy nie stosujemy żadnych szablonów, lecz do każdej z Par podchodzimy indywidualnie.
Dlatego też przed podjęciem decyzji przez Młodą Parę ( przed podpisaniem umowy) proponujemy Państwu niezobowiązujące spotkanie.

 

PAMIETAJCIE !!!

Jeśli Para Młoda na co dzień przebywa za granicą podstawowe informacje ustalane są poprzez maila lub skype

a do spotkania dochodzi przed uroczystością w wybranym dogodnym dla Państwa terminie.

 

SPOTKANIE

Podczas spotkania macie możliwość poznać nasze wszystkie produkcje w pełnej wersji.

Podczas rozmowy zadajemy Państwu konkretne pytania skrupulatnie notując odpowiedzi, tak aby wszystkie szczegóły były omówione już podczas pierwszego spotkania.

Poznanie Państwa preferencji juz na pierwszym spotkaniu pozwala zaoszczędzić Wasz czas, ponieważ my już Państwu nie zawracamy więcej głowy.

 

PAMIĘTAJCIE !!!

To WY jesteście twórcami Waszego filmu a my znając wszystkie szczegóły wiemy jak ten film zrealizować abyście byli w pełni usatysfakcjonowani.

 

Spotkanie takie trwa około 2 godziny - brzmi długo lecz nawet nie zauwazycie upływającego czasu. Spotkanie to nie zobowiązuje do wybrania nas jako usługobiorcy. Istnieje oczywiście możliwość podpisania umowy odrazu co czyni 99% Par Młodych.

Jeżeli jednak nie jesteście Państwo zdecydowani na podpisanie
umowy już podczas pierwszego spotkania to my wstępnie (bezpłatnie) rezerwujemy Panstwu termin przez 10 dni od spotkania.

 

PODPISANIE UMOWY

Podpisanie umowy wiąże się z wpłatą 30% zadatku na poczet usługi. Pozostałą częć do zapłaty regulują Panstwo podczas odbioru gotowego juz materiału. Zadatek możecie Państwo wpłacić gotówką podczas podpisania umowy lub przelewem na konto firmy w terminie ustalonym podczas spotkania.

 

PAMIĘTAJCIE !!!

Jeżeli przebywacie Państwo poza granicami kraju podpisanie umowy następuje poprzez internet. Po ustaleniu szczegółów przesyłamy Państwu mailem podpisany przez nas skan umowy, Państwo go drukujecie, podpisujecie i również mailem przesyłacie do nas.

 

KOLAUDACJA

Po zrealizowaniu przez nas materiału filmowego otrzymujecie Państwo hasło do swojego filmu umieszczonego na naszej stronie internetowej w "STREFIE MŁODYCH PAR". Po jego oglądnięciu oczekujemy informacji czy akceptujecie Państwo materiał filmowy. Po akceptacji przygotowujemy płyty,okładki i materiał jest gotowy do odbioru.

 

Na dzisiaj dziękujemy za uwagę.

Życzymy miłego czytania i udanego tygodnia :)

Zespół G2FilmStudio

 

 

20 Comments

Jedna kamera, czy więcej....film ślubny

Zacznijmy od tego, że wiele Par młodych szuka najtańszej oferty ślubnej, jednak z doświadczenia wiemy że najtańsza oferta nie zawsze jest najlepszym rozwiązaniem.

W dzisiejszym blogu chcemy przybliżyć temat jakim jest realizacja filmu ślubnego jedno oraz dwukamerowego.

Na początek powiedzieć trzeba, że przy jednokamerowej realizacji jeżeli operator jest sprawny spokojnie poradzi sobie przy weselu do 100 osób ale w przypadku większych wesel zalecamy realizację wielokamerowe. Jest to co prawda droższa opcja ale lepsza i skuteczniejsza pod wieloma względami.

Najprościej wytłumaczyć to można, że skuteczność operatorska rośnie wprost proporcjonalnie do ilości kamer.

Co za tym idzie możliwości realizacji na różne sposoby takiego zlecenia zwiększają się w znacznym stopniu.

Ale zacznijmy od początku.

 

PRZYGOTOWANIA

Przy dwukamerowej realizacji jedna kamera jest u Pana Młodego, druga zajmuje się Panią Młodą. Ma to ogromne znaczenie w momencie kiedy Młoda Para mieszka od siebie w dużej odległości. Nie wprowadza to zbędnej nerwowej atmosfery oraz pośpiechu.

 

CEREMONIA ŚLUBNA

 

Podpisywanie dokumentów.

Gdy my podpisujemy dokumenty jedna kamera towarzysząc Młodej Parze rejestruje ten ważny moment, druga w tym czasie przygotowuje detale z otoczenia, bez których pokazanie całej ceremonii nie byłoby tak atrakcyjne.

 

Moment zaślubin.

Dysponując dwoma kamerami lub więcej każda kamera może skupić się na emocjach Pary Młodej (każdego z osobna) oraz rodziców o czym nie należy zapominać. Często ceremonia zaślubin przeprowadzona jest w dużym tempie a pojedynczy operator nie może w tym momencie przestać filmować Młodej Pary stąd też zarejestrowane emocje  rodziców nie są dokładnie z danej chwili, lecz nagrane są wcześniej lub później co jak myślę jest dla Was zrozumiałe. 

 

PAMIĘTAJCIE !!!

Przy realizacjach wielokamerowych również częstotliwość przemieszczania się operatorów zmniejsza się wprost proporcjonalnie do ilości kamer, co ma szczególne znaczenie w kościele.

 

Często zamawianym elementem jest nagranie całej mszy św. co przy jednej kamerze graniczy niemalże z cudem, bo przecież nie chcecie mieć filmu z tej ważnej chwili nagranego z tego samego miejsca a przecież w takiej opcji wszystkie momenty kiedy operator się przemieszcza z kamerą są praktycznie do wycięcia i nie nadają się do umieszczenia na filmie, tak więc nie będzie to nagranie z całej mszy a jedynie jej większe fragmenty.

 

 

WYJŚCIE Z KOŚCIOŁA LUB USC

Przy wielokamerowej realizacji jedna kamera wyprowadza Młodą Parę, natomiast druga już czeka na zewnątrz. Dzięki czemu uzyskujemy ładniejsze i płynniejsze ujęcia. Odpada również konieczność zatrzymywania się Młodej Pary dając w ten sposób czas dla operatora na wyjście na zewnątrz i zmianę parametrów kamery (mając na myśli profesjonalistów a nie ludzi nagrywających "automatem").

 

To samo tyczy się momentu przywitania chlebem i solą oraz wniesienia Młodej Pani przez Pana Młodego.

 

ZABAWA WESELNA

W brew pozorom przy wielokamerowej realizacji operatorzy są mniej widoczni dla gości niż w przypadku realizacji jednokamerowej.

Dzięki czemu rejestracja wszystkich ważnych momentów odbywa się praktycznie niezauważalnie.

 

MONTAŻ KOŃCOWY

Przy realizacjach wielokamerowych film jest znacznie ciekawszy, ważne chwile widoczne są z wielu stron a dynamika filmu tylko na tym zyskuje. Pomimo, że opcja ta jest droższa to w efekcie dostajecie ciekawszy, bardziej szczegółowy, bardziej dynamiczny oraz niepowtarzalny film.

Polecamy zatem wszystkim Młodym Parom opcje wielokamerowe.

 

PAMIĘTAJCIE !!!

Jeśli macie ograniczony budżet, to lepiej zrezygnować z mniej ważnego elementu tego dnia np. "Przygotowań" na rzecz drugiej kamery a co za tym idzie ciekawszego filmu.

 

 

Na dzisiaj dziękujemy za uwagę.

Życzymy miłego czytania i udanego tygodnia :)

Zespół G2FilmStudio

 

 

1 Comments

Dobry film ślubny....bolączki jakie napotyka filmowiec

W dzisiejszym artykule wyjasnimy kilka kwestii dotyczących problemów oraz bolączek filmowców ślubnych, a przy okazji dowiecie się jakie cechy powinien posiadać dobry Operator kamery.

 

Otóż moi drodzy wielu ludzi nie zdaje sobie sprawy z czym boryka się filmowiec w czasie produkcji  takiego reportażu jakim jest reportaż ślubny.

Operatorem ślubnym wbrem różnym opiniom nie może być każdy i wręcz nie powinien. Dobry operator potrafi poradzić sobie z każdą zastaną sytuacją. Jak wiemy nie na wszystko mamy wpływ a tylko doświadczona osoba będzie wiedziała jak w danej sytuacji zareagować, jak znaleźć właściwe miejsce np. w ciasnym kościele i uchwycić właściwe momenty, co zrobić aby ciemne ściany kościoła nie zepsuły nastroju panującego podczas ceremonii. Jak z wad, które zastaje na miejscu uczynić atuty.

 

Zacznijmy zatem od początku.

 

Błogosławieństwo - wchodzimy do ciemnego pomiesczenia, w którym są żółte lub też brązowe ściany, małe okno i całe mnóstwo ludzi z rodziny zgromadzonej na niewielkiej powierzchni. Jak znaleźć dogodne miejsce nie przeszkadzając członkom rodziny w obserwowaniu ceremonii? do tego wszystkiego dochodzi pytanie jak nagrać dźwięk, tak żeby było wszystko dobrze słyszalne.

 

Ceremonia ślubna - pierwszy problem związany z ceremonią ślubną to zdenerwowanie Młodej Pary. Młoda Para zapomina o wszystkich radach jakie udzielił jej operator przed całą ceremonią. Do tego często spotykamy się z ciemnymi kościołami, kiepskim nagłośnieniem i wymaganiami stawianymi przez prowadzącego mszę Celebranta.

 

 

Zabawa weselna - ta część można powiedzieć, zaczyna się już od momentu przejazdu na salę weselną. Problemem jest to, jak nagrać przejazd Pary Młodej gdy np. operator pracuje w pojedynkę lub każdy z gości weselnych chce jechaćc bezpośrednio za samochodem Pary Młodej.

Następna sytuacja to jak uchwycić moment rozbijanych kieliszków kiedy Para Młoda przez dłuższy czas nie może zdecydować sie jak rzucić i w która stronę. Wreszcie jak przemieszczać się pomiędzy gośćmi podczas zabawy aby oddać klimat panującej zabawy a jednocześnie być "niewidzialnym" i nie peszyć kamerą ludzi.

Dogadanie z zespołem muzycznym jak również obsługą sali stanowi również kluczową kwestię podczas całej zabawy. Niejednokrotnie obsługa sali nie informując nikogo o której godzinie przewidziane są atrakcje typu tort "wjeżdża" z nim na salę powodując zamieszanie lub postanawiają całkowicie wygasić światła a przecież mamy do czynienia z zabawą weselną a nie klubem nocnym w mieście, więc oświetlenie gra bardzo dużą rolę w nagraniu filmu.

Jak pokazać stałe elementy wesela jak : pierwszy taniec, podziękowania dla rodziców, oczepiny aby były odzwierciedleniem tego co faktycznie się działo. Dobry operator na pewno nie postawi kamery na statywie z boku sali lub tez sam nie będzie stał nieruchomo w jednym koncie. Kluczowym elementem jest również to jak goście bawią się na parkiecie, każda Para oczekuje że na ich filmie wszyscy goście rewelacyjnie i tłumnie pląsają na parkiecie, nietety nie każde wesele tak wygląda. Czasami potrzeba kilku godzin na rokręcenie zabawy ale czasami do końca wesela na parkiecie tańczą tylko nieliczni. Gdyby taką sytuację pokazac w sposób statyczny to niestety w efekvie końcowym nie będzie co oglądać. Natomiast dobry fachowiec będzie wiedział jak poprowadzić kamerę aby wyglądało to w sposób możliwy do przyjęcia.

 

W pigułce przedstawiliśmy Wam problemy z jakimi musi borykać się operator ślubny, nie łatwo się w tym wszystkim odnaleźć ale tylko fachowiec da sobie świetnie z tym radę.

 

PAMIETAJCIE !

Nagrywjąc film ślubny fachowiec wie jaki obraz końcowy uzyska z tego co zastał podczas całej uroczystości oraz zabawy. Dlatego też aby wybrać dobrego operatora z wielką uwagą oglądnijcie jego produkcje zaczynając od tak teraz modnych skrótów śubnych poprzez większe cześci filmów z poprzednich wesel. Dobry fachowiec nie będzie miał obaw aby je Wam pokazać. Natomiast skrót ślubny charakteryzuje się dynamiką i nie ma szans powstać z materiału na którym nic się nie działo.

 

Wkrótce następny artykuł, w którym omówimy zagadnienia związane

z ceną filmu ślubnego.

 

Na dzisiaj dziękujemy za uwagę.

Życzymy miłego czytania i udanego tygodnia :)

Zespół G2FilmStudio

0 Comments

Makijaż Pana Młodego...nigdy w życiu :)

Poproszono mnie aby napisać artykuł do jednego z portalii internetowych na temat makijażu Pana Młodego. Ponieważ jest to ciągle temat tabu a Panom Młodym cierpnie skóra na samą myśl o makijażu postanowiłam podzielić się z Wami tym artykułem i zawartą w nim treścią.

 

1.Dlaczego pan młody powinien mieć makijaż?

Na hasło męski makijaż większość mężczyzna ma odruch ucieczki. Tak więc odpowiedź na to pytanie warto zacząć od małego sprostowania- drodzy Panowie to co wizażystka wykonuje na Waszych twarzach w dniu ślubu to absolutnie nie jest makijaż- to tylko korekta czyli delikatny retusz, który koryguje niedoskonałości na Waszych twarzach.  Ślub oraz przygotowania do niego to dla każdego duży stres oraz emocje, poza tym niektórzy Panowie mają naturalną tendencję do zaczerwienień na twarzy, które jest im ciężko schować przed światem lub też do przetłuszczającej się cery, która zaczyna błyszczeć już w kilka minut po jej umyciu. Spotykamy się również z przebarwieniami na męskich twarzach czy też sińcami pod oczami. Wiecie jednak że dzień ślubu to dzień kiedy jesteście na piedestale, wszyscy na was patrzą, robią mnóstwo fotografii, nagrywacie specjalny film z Waszej uroczystości, do tego co uważam za najważniejsze kroczycie pod rękę z piękną kobietą, kobietą swojego życia - dlaczego więc nie wyglądać w ten dzień wyjątkowo, dlaczego Ona wybranka Waszego serca nie może być z Was dumna?  - Oczywiście może i dlatego głównym zadaniem takiej korekty-retuszu  jest zakrycie niedoskonałości jakie mogą pojawić się na Waszych twarzach co Wam osobiście da poczucie komfortu i wewnętrzny spokój, że wyglądacie nienagannie.

 

2.Dlaczego rozsądniej jest, by wykonała go wizażystka a nie mama czy panna młoda...?

Makijaż Pana Młodego może oczywiście wykonać mama lub Panna Młoda lecz powinny wcześniej poznać kilka zasad wykonania takiego makijażu-retuszu, gdyż  porównując go z makijażem dla kobiet znacznie się od niego różni  a źle wykonana korekta choć nie zawsze widoczna gołym okiem będzie jednak widoczna na zdjęciach.  Zastanówmy się więc czy warto w tym niepowtarzalnym dla nas dniu dodawać sobie i swoim bliskim dodatkowej dawki stresu jakim będzie wykonanie takiego „makijażu” przez osoby nie wprawione w tej sztuce? Moim zdaniem lepszym rozwiązaniem jest oddanie się w ręce wizażystki lub wizażysty – dzięki temu odpadnie Wam dodatkowy stres, nie będziecie się musieli martwić, że nie zdążycie czy też  „co zrobić z tym pryszczem, przecież niczym nie da się go zakryć”. Profesjonalista czy też  profesjonalistka najlepiej znają temat, spotykali się nie raz z różnymi przypadkami, z racji doświadczenia potrafią wybrnąć z każdej trudnej sytuacji.

 

3.Jaki powinien być makijaż pana młodego?

Makijaż Pana Młodego jak już wspomniałam to głównie retusz. Wszystko zależy od tego z jakimi niedoskonałościami cery mamy do czynienia. Retusz powinien być zatem bardzo delikatny, dla jednego Pana Młodego będzie to tylko delikatne muśnięcie pędzlem z odrobiną sypkiego pudru, dla innego Pana Młodego potrzebny będzie delikatny podkład kryjący plus odrobina pudru, które to zmatowią twarz, dla innych będziemy musieli użyć specjalnego korektora aby zamaskować np. jakąś bliznę na twarzy. Zawsze jednak taki retusz powinien być wykonany w sposób niewidoczny dla oczu gości, którzy będą nas w ten dzień z baczną uwagą obserwować.

 

4.Jeśli makijaż miałaby wykonać panu młodemu np. przyszła żona, to, jak powinna go wykonać?

Pierwszą czynnością jaką przyszła żona powinna wykonać jest przetarcie skóry Pana Młodego wacikiem nasączonym tonikiem- tonik powinien być dobrany do rodzaju cery, czyli inny do cery tłustej, inny do mieszanej itd.

Następną czynnością jest nawilżenie skóry czyli nałożenie na twarz Pana Młodego kremu przeznaczonego specjalnie dla mężczyzn – tu również obowiązuje zasada, że dobieramy krem do cery.

Po odczekaniu kilku chwil, tak aby krem  miał czas wniknąć w skórę przystępujemy do następnej czynności czyli miejsca, które zostały dotknięte zmianami zakrywamy kamuflażem bądź korektorem. Jeśli Pan Młody ma tendencje do zaczerwienienia nakładamy na twarz podkład. Dobrym sposobem aby efekt był mniej widoczny jest wymieszanie odrobiny podkładu z kremem i tak wymieszany kosmetyk nakładamy na twarz. Przy nakładaniu podkładu nie możemy zapomnieć o uszach, na które również nakładamy niewielką ilość podkładu. Uszy w szczególności mają tendencję do czerwienienia więc nieładnie wyglądałoby gdyby wizualnie „odcinały się” od reszty twarzy.

Ostatnim etapem jest delikatne nałożenie na twarz matującego pudru sypkiego lub w kamieniu, którego zadaniem jest również utrwalenie całego „makijażu”.

 

Na koniec  kilka drobnych rad. W przypadku kiedy używamy korektora  do punktowego retuszu to proponuję wykonać zdjęcie twarzy Pana Młodego, gdyż niewprawione oko nie wychwyci niedociągnięć w retuszu tak dobrze jak zrobi to kamera bądź aparat. W efekcie niedokładne rozprowadzenie korektora będzie widoczne na zdjęciach i da efekt jakby Pan Młody miał na twarzy np. pomarańczowe kropki.  Polecam również aby Panowie z większymi problemami z cerą nie czekali do ostatniej chwili, aż ktoś makijażem zrobi z nich nieskazitelnie pięknych, tylko przynajmniej na miesiąc przed ślubem odwiedzili dobrą kosmetyczkę, która w porę pomoże im uporać się z większymi niedoskonałościami cery, co ułatwi retusz-makijaż ślubny.

 

Życzę wszystkim Młodym Panom odwagi w podjęciu decyzji jakim jest „makijaż ślubny” czyli tak naprawdę drobny retusz ich męskich twarzy. Pamiętajcie że wyprodukowano już całe serie męskich kosmetyków, specjalnie dla Was i dla Waszego komfortu.

 

Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia :)

Betty Gold wizażystka G2filmstudio.pl

15 Comments

Wizaż i Stylizacja - profesjonalne podejście, czyli jakie?

 

I. JESTEŚ INDYWIDUALNOŚCIĄ I TAK POWINNAŚ BYĆ TRAKTOWANA

W ramach pierwszego spotkania masz prawo do bezpłatnej konsultacji,podczas której profesjonalista powinien wysłuchać jakie masz oczekiwania wobec swojej osoby aby efekt końcowy wizażu bądź stylizacji był tym,o którym marzyłaś.

PAMIĘTAJ !

profesjonalista włoży w takie spotkanie całe swoje serce i uwagę.

Profesjonalista nigdy nie będzie Cię poganiał, bo np za chwilę ma inne spotkanie.

TO CZAS TYLKO DLA CIEBIE !!! 

 

II. JASNO KOMUNIKUJ CZEGO CHCESZ LECZ SŁUCHAJ PORAD SPECJALISTY

Wielu wizażystów pyta klientkę np. na jaki kolor chciałaby mieć pomalowane oczy,klientka odpowiada a wizażysta po prostu maluje.

PAMIĘTAJ !

profesjonalista zawsze doradzi jakie kolory do Ciebie pasują, przedyskutuje to z Tobą, zaproponuje, zademonstruje tak abyś miała pewność, że dokonany wybór jest najlepszy dla Ciebie.

Profesjonalista wydobędzie to co masz w sobie najpiękniejsze,

a ukryje to czego światu wolałabyś nie pokazywać.

 

III. WYKONANIE USŁUGI - KOLEJNE SPOTKANIE

Podczas spotkania, na którym będzie już wykonywana konkretna usługa którą ustaliłyście z profesjonalistą masz prawo do komfortu i spokoju.

Profesjonalista nie może odrywać się od swojej pracy a tym samym
od Ciebie,nie ma mowy o obsługiwaniu dodatkowych osób, prywatnych rozmów telefonicznych.

PAMIĘTAJ !

zasady te działają w obie strony, podaruj sobie i profesjonaliście odrobinę luksusu- nie rozmawiaj cały czas przez telefon, nie znikaj w sklepie pełnym ludzi gdzie stylista dobiera Ci ubranie, nie przychodź z całym kolektywem ludzi, którzy mają Ci dodatkowo doradzać.

IV. WYMAGAJ PRZESTRZEGANIA HIGIENY

Nie ważne czy usługa będzie wykonywana w salonie czy u Ciebie w domu

masz prawo wymagać aby usługa była wykonywana z zachowaniem higieny.

PAMIĘTAJ !

tu chodzi o Twoje bezpieczeństwo a przecież większość pracy wizażysty

to praca na Twojej twarzy. Nie może być sytuacji abyś uczuliła się na jakiś produkt.

 

V. KOSMETYKI - MARKA

Najczęstsze pytanie jakie pada ze strony klientki : "na jakich kosmetykach Pani pracuje?"

I jeżeli odpowiedzią nie są nazwy firm z najwyższej półki to część klientek rezygnuje.

PAMIĘTAJ !

najważniejsza nie jest marka kosmetyków lecz to to jak na Ciebie działają

oraz efekt końcowy!!!

Oczywiście każdy profesjonalista będzie miał do dyspozycji różnorodność kosmetyków. Lecz pamiętajcie, że opinie na temat kosmetyków zaciągane z internetu lub od "wyszkolonych" koleżanek często daleko odbiegają od rzeczywistości. Ty jesteś indywidualnością i to co pasuje koleżance nie zawsze będzie służyć Tobie.

Urządzenia, narzędzia, przybory muszą być czyste, zdezynfekowane
a niektóre używane elementy jak np. waciki, rękawiczki, ręczniczki koniecznie jednorazowe.

 

VI. NIE PRZEPŁACAJ

Już na pierwszej konsultacyjnej wizycie precyzyjnie określ czego oczekujesz, określcie zakres usługi oraz cenę.

Zawsze masz prawo do spisania umowy, w której powinny znaleźć się takie dane jak:
zakres usługi, data oraz miejsce wykonania a także cena oraz kwota ewentualnej zaliczki.

PAMIĘTAJ !

zdarza się że klientki poddają się naciskom ze strony wykonawców,

jeżeli nie masz ochoty na dodatkowe usługi, które podwyższają ostateczną cenę masz prawo odmówić, dobór dodatkowych usług powinien wyjść
z Twojej inicjatywy nie z uwagi na nacisk!!!

 

VII. ZASOBNOŚĆ PORTFELA - NIE DYSKWALIFIKUJE CIĘ

Jak wszyscy wiemy w dzisiejszych czasach nie często możemy sobie pozwolić na wszystkie luksusy,na które zasłużyliśmy. Szczególnie my kobiety chciałybyśmy pięknie wyglądać nie tylko od święta ale i na co dzień. Tylko co zrobić jeżeli usługi na rynku są tak drogie a jednocześnie bardzo nam potrzebne?

PAMIĘTAJ !

to że nie dysponujesz wielką kwotą pieniędzy nie dyskwalifikuje Cię

w tym,że nie możesz skorzystać z porad czy usług profesjonalisty!!!

 

KILKA ZASAD JAK SIĘ POWINNAŚ LUB POWINIENEŚ SIĘ ZACHOWAĆ

1) Nie bój się mówić czego oczekujesz i jaki masz budżet

2) Masz prawo do swoich uwag ale daj szansę profesjonaliście
    zaprezentować jego koncepcję
3) Nie spóźniaj się na spotkanie, a jeśli musisz je przełożyć

    zrób to przynajmniej na jeden dzień przed terminem 

4) Podczas zakupów ze stylistą nie znikaj gdzieś pomiędzy
    regałami, nikt nie będzie za Tobą biegał lub Cię szukał

5) Na spotkanie przyjdź sama lub sam, to jest czas dla Ciebie
    i to ma być Twoja przemiana 

 

**************************************************

JAK WYGLĄDA SPOTKANIE ZE MNĄ

 

Pierwsze spotkanie-konsultacja jest bezpłatna.

Na tym spotkaniu omawiamy wszystkie Twoje oczekiwania
a ja tworzę indywidualny program dostosowany do Ciebie.

Jesli budżet ma znaczenie to TY określasz jaką kwotą dysponujesz

i według tego tworzymy taki program, który pozwoli uzyskać Ci zamierzony efekt w czasie najlepszym dla Ciebie !!!

Następne spotkania to już tworzenie Twojego osobistego wizerunku
i realizacja programu:)

 

Pozdrawiam serdecznie :))

Beata Wizażystka-Stylistka G2FilmStudio

0 Comments