Opinie:


Write a comment

Comments: 0

Karolina i Bartłomiej

 

Serdecznie polecam firmę G2 Studio. Chyba jako jedyna firma zajmująca się filmowaniem i robieniem zdjęć na weselach i ślubach tak szybko dostarczyła materiał. Wiem, jakie problemy z otrzymaniem materiału mieli moi znajomi. A my już trzy dni po ślubie mogliśmy zobaczyć filmy w internecie. Super sprawa;)
Sam film bardzo dobry, bez zbędnych wydziwianek i podkład muzyczny idealnie pod nas dobrany. Zdjęcia również bardzo dobrej jakości. Cala współpraca przebiegła szybko i z bardzo dobrym efektem końcowym.
Serdecznie polecam i pozdrawiam cala ekipie!!!

 

Paulina i Bartosz

Bardzo, Ale to bardzo bardzo polecam G2 Studio. Pani Beata i Pan Maciej bardzo mili, sympatyczni i kompetentni, idealnie potrafią znaleźć się w odpowiednim miejscu i o odpowiedniej porze czego wynikiem są super ujęcia. Bardzo szybko otrzymaliśmy zmontowany film, który jest perfekcyjny i z wielką satysfakcją, radością wspominamy oglądając nasz najważniejszy dzień w życiu. Jeszcze raz BARDZO dziękujemy, wszystkim serdecznie polecam G2 STUDIO.
Pozdrawiamy Paulina i Bartosz.

 

Aleksandra i Damian

My tez podpisujemy się pod wszystkimi postami! :) Jóź 9 miesięcy minęło od naszego ślubu, a wciąż z mila chęcią wracamy do nagrań, które wykonali dla nas Pan Maciej i Pani Beata :) Wspaniali ludzie, bardzo profesjonalni, w pełni zaangażowali sie w realizacje naszego video. Nagrywali dla nas nie tylko ślub i wesele, ale również podziękowania dla rodziców, co wiązało się z realizacja naszego scenariusza- tu również stanęli na wysokości zadania i idealnie zrealizowali wszystkie nasze pomysły! :)
Polecamy gorąco!
A CAŁEJ EKIPIE JESZCZE RAZ OGROMNIE DZIĘKUJEMY!!! :)))

 

ilona & Andrew

Fantastyczna ekipa!!! Brak slow by wyrazić nasz zachwyt!! Maciek Beata Madzia I Michał !!! Dziękujemy z całego serca za wasza otwartość, życzliwość I pomoc nie tylko w nagraniu świetnego filmu I zdjęć ale przede wszystkim wsparcie którego nam udzieliliście!!! Pani Beatka od samego początku była podekscytowana naszym ślubem I jak wiele spraw poszło nie tak miałam pełne wsparcie I pomoc!!! Bez Michała to pewnie byśmy nawet nie wiedzieli ze w życiu można spotkać tak wspaniałych ludzi!! Liczymy na to ze spotkamy się w Kraku z cala ekipa. Jesteście wspaniali!! Dziękujemy!!!

 

Teresa i Mariusz

Serdecznie i bardzo gorąco dziękujemy za tak wspaniałą ślubną pamiątkę, jaką jest film Waszego autorstwa! Uważamy, że napisane tu komentarze i opinie w pełni oddają efekty i urok wykonanej przez Was pracy :) Wszystko jest bardzo profesjonalne, widać Wasze ogromne zaangażowanie, pasję oraz dbałość o najdrobniejsze szczegół. Czujemy się dopieszczeni i bardzo zadowoleni :) Oglądając film, wszystko powraca do nas i znów czujemy się jak w czasie naszego Najpiękniejszego Dnia w Nowym Życiu. Szczerze polecamy Wasz zespół, to najlepszy wybór, jakiego możecie dokonać!:) Jeszcze raz bardzo dziękujemy za piękną oprawę naszego ślubu i wesela :) Pozdrawiamy Teresa i Mariusz :)

 

Małgorzata i Michael

R E W E L A C J A! Świetne ujęcia, pięknie i z klasą zmontowany film ze ślubu i wesela. Do tego genialny skrót-każdy kto go obejrzał to potwierdza. Błyskawicznie otrzymaliśmy materiał (3 dni!). Pan Maciej i Pani Beata to ekipa, której zależy na tym żeby wszystko wyszło jak najlepiej i żeby każdy z gości był widoczny na filmie. Dbałość o szczegóły, doświadczenie i serdeczność jaką oferują bardzo pomaga przetrwać ten dość stresujący dzień. Przy czym w trakcie pracy są niewidoczni, trzymając jednocześnie "rękę na pulsie" i dając bezcenne wskazówki. Nie straszny im dwujęzyczny ślub i wesele:) G O R Ą C O P O L E C A M Y!
Bardzo dziękujemy! Obrigado!
Małgorzata i Michael

 

Ewelina i Michał

Cudowny dzień, cudowna chwila - co zrobić by to zatrzymać? Odpowiedź jest prosta - uwiecznić! Tak też zrobiliśmy - a pomógł nam w tym Pan Maciej i Pani Beata:) To co otrzymaliśmy w ramach reportażu ślubnego to absolutny majstersztyk. Do tego bajeczny film z podziękowaniami dla rodziców. Jesteśmy zachwyceni :-) Również szybkością otrzymania filmu - błyskawica! Pan Maciej i Pani Beata okazali się największymi profesjonalistami w tym, co robią. Są pełni świetnych, ciekawych i interesujących pomysłów, które wzbogacają każdy film i czynią go wyjątkowym. Jeśli zastanawiacie się nad wyborem kamerzysty, który uwieczni Wasz jedyny i niepowtarzalny dzień w życiu to odpowiedź jest prosta G2 Film Studio. To dzięki nim mamy dziś niezapomnianą pamiątkę z naszego cudownego ślubu:) Zadowolenie ze współpracy doceniliśmy nie tylko My, ale także wszyscy obecni goście. Gorąco polecamy !
Pozdrawiamy
Ewelina i Michał

 

Karolina i Mateusz

Z szczerego serca polecam tą ekipę. Bardzo sympatyczni ludzie i pomocni. Przy nich człowiek nie czuję się skrepowany. Na sesji plenerowej czuliśmy się tak jak byśmy byli na zwykłym spacerze a film wyszedł piękny. Jesteśmy bardzo zadowoleni że na takich ludzi trafiliśmy, cały film zmontowany był w 3 dni po ślubie.
Pozdrawiamy
Karolina i Mateusz