Współpracujemy tylko z najlepszymi


Fotografik
Michał Wiśnios

Moją artystyczną duszę niezwykle mocno inspiruje fotografia. Natomiast fotografia ślubna jest tą oryginalną dziedziną sztuki, której szczególnie lubię się oddawać. Jest dla mnie początkiem opowieści o wielkiej miłości. Widzieć świat oczami młodych, kochających się ludzi, to widzieć szczęście i … po części w tym uczestniczyć. Zatrzymać nastrój, tworzyć wspaniałe obrazy, które będą cieszyć przez całe życie, oddać czar ulotnych momentów, pokazać głębię uczuć, które tak mocno łączą dwoje ludzi i uwiecznić całe szczęście bliskiej rodziny, jest zawsze dla mnie wielkim zaszczytem. Robiąc zdjęcia czuję, że wybrałem jeden z najpiękniejszych zawodów świata. Po prostu kocham fotografować.

Jestem członkiem prestiżowego Światowego Stowarzyszenia Fotografów Ślubnych -  MyWed


Kolektyw profesjonalnych zespołów weselnych BAND4RENT zaprasza do współpracy! Jeśli nie wybrali Państwo jeszcze zespołu muzycznego na wesele, polecamy wyłącznie profesjonalne formacje muzyczne. Strona BAND4RENT prezentuje linki do oficjalnych stron rekomendowanych zespołów.

Zapraszamy do zapoznania z prezentacją wyjątkowych zespołów weselnych!Katalog firm i usług z całej polski

www..twojasuknia.pl

www.facebook.com/twojasukniapl


Jesteśmy ogólnopolskim katalogiem firm weselnych. Na rynku działamy od stycznia 2009 roku, co przekłada się na nasze doświadczenie i doskonałą znajomość branży ślubno - weselnej. Dostarczamy kompleksowe rozwiązania dla osób planujących ślub i wesele oraz dla usługodawców działających w sektorze ślubnym.

Uczynić portal Wesele z klasą podstawowym źródłem informacji dostępnym w Internecie na temat organizacji ślubu i wesela. Chcemy, aby przy pomocy naszej platformy Pary Młode mogły krok po kroku zaplanować swój ślub i wesele - bez przeglądania setek stron internetowych. Dzięki nam wszystkie niezbędne informacje, takie jak katalog ogłoszeń, porady weselne czy bezpłatna aplikacja online Planner Ślubny, dostępne są w jednym miejscu.


Betty Gold
Betty Gold

Usługi wizażu i stylizacji Betty Gold.

* Kreowanie wizerunku Młodych Par

* Kreowanie wizerunku osób publicznych

* Stylizacja osób prywatnych

* Make-up      Szkolenia


Excellence Travel
Excellence Travel

Firma Excellence Travel powstała na bazie mieszanki doświadczenia,pasji i pewnego rodzaju misji.

Nasz zespół składa się z ludzi ,kreatywnych,lubiących wyzwania, które sprostają wymaganiom klientów preferujących najwyższy komfort.